הבלוג של מאיה נאור

דלקת מעיים טיפול טבעי

5 בדצמבר 2017

דלקת מעיים

כל המידע על דלקת במעי ודלקות מעי דלקתיות מאת הקליניקה להפרעות עיכול. איך מזהים, מה מותר לאכול ואיך מטפלים בדלקות מעיים בצורה טבעית. השיבו לעצמכם את איכות החיים!

כאבי בטן ותרופות סבתא

2 בנובמבר 2017

כאבי בטן – תרופות סבתא

סובלים מכאבי בטן? חשים לעתים אי נוחות בבטן או תחושת נפיחות? לפניכם כמה "תרופות סבתא" – שיטות ורעיונות להקלה מהירה על כאבי בטן ונפיחות, באמצעים ביתיים ופשוטים.

טיפול בגזים בבטן

6 בספטמבר 2017

גזים בבטן

כל המידע על גזים בבטן אצל מבוגרים מאת הקליניקה להפרעות עיכול. מה הסיבות לגזים? איזה מזונות עוזרים ואיזה מחמירים ואיך מטפלים בגזים בדרך טבעית

דלקת בקיבה תרופות סבתא

23 ביולי 2017

כאבים בקיבה – תרופות סבתא

סובלים מגסטריטיס? כל המידע על הקלה בדלקת בקיבה באמצעים ביתיים פשוטים ותרופות סבתא מבית הקליניקה להפרעות עיכול של מאיה נאור. השיבו לעצמכם את איכות החיים!

נפיחות בבטן תרופות סבתא

23 בפברואר 2017

תרופות סבתא לבטן נפוחה

נמאס לכם לסבול? כל המידע על טיפול טבעי בבטן נפוחה באמצעים ביתיים פשוטים ותרופות סבתא מבית הקליניקה להפרעות עיכול של מאיה נאור. השיבו לעצמכם את איכות החיים!

תזונה בהריון

21 בפברואר 2017

תזונה נכונה בהריון

פרט לאתגרים הגופניים השונים, נשים בהריון נתקלות גם בשלל הצעות ועצות, לפעמים סותרות: לגבי מה מותר ומה אסור לאכול. מה מכל אלו נכון? ובאילו עצות כדאי לדבוק?

מה אפשר לאכול כשיש שלשולים

3 באוגוסט 2016

מה לאכול כשיש שלשול?

כשהבטן כואבת וסובלים משלשולים הכרחי לשים לב מה לאכול, ולא פחות חשוב, מה לא לאכול, כדי להקל על הבעיה. סקירת כל המאכלים המומלצים והלא מומלצים לאכילה בזמן שלשול