תמונה של קקטוס עדין וצמחי מרפא

טיפול במעי רגיז

סובלים מכאבי בטן מתמידים? שמתם לב לשינויים החורגים מהרגלי היציאות הקבועים שלכם? חווים תחושה של מלאות או נפיחות במערכת העיכול? חשים עייפות בלתי מוסברת ומתח רב? יתכן שאתם לוקים בתסמונת המעי הרגיז.

תסמונת המעי הרגיז היא מחלה נפוצה, המופיעה בשכיחות גבוהה יותר בקרב נשים. התתסמונת היא שם כולל למגוון תסמינים שאינם מוסברים על ידי הפרעה או מחלה אחרת. אבחון התסמונת מורכב ודורש שלילה של הפרעות ומחלות אחרות. תסמונת המעי הרגיז הינה מחלה כרונית, והחולים בה סובלים הן מן הסימפטומים הפיזיים והן מתסמינים נפשיים שנלווים למחלה. חולים במעי רגיז עלולים לחוש תשישות נפשית ופיזית, ולסבול מחרדות, מתח רב, דכאון ועוד. מצבי סטרס ולחצים שבהם נתונים המטופלים עשויים להחריף את התסמונת (ולעתים הם בין הגורמים להתפרצותה מלכתחילה). הרפואה הסינית המסורתית מציעה טיפול מדויק ויעיל ללוקים במחלה. הטיפול כולל דיקור, שימוש בצמחי מרפא ושינוי תזונתי, כל אלו מקלים על מגוון הסימפטומים ומאפשרים רווחה ואיכות חיים טובה.

טיפול טבעי במעי רגיז – הגוף והנפש כיחידה אחת

הרפואה הסינית שמה דגש על טיפול בכל מישורי המחלה, ונותנת מענה לתסמינים הגופניים ולתסמינים הנפשיים גם יחד. על פי הרפואה הסינית המסורתית, גופנו פועל כיחידה אחת שלמה ומתואמת. כאשר חל שינוי במצבנו הפיזי או הנפשי, אחת ממערכות הגוף עלולה לצאת מאיזון, ולהוביל להפרעה, חסימה או מחלה. תסמונת המעי הרגיז עשויה להיות ביטוי לחוסר איזון אנרגטי אצל המטופל, וכן להפרעות בתנועת הדם והאנרגיה בגוף.

טיפול סיני במעי רגיז הינו טיפול אישי, פרטני ומותאם באופן ייחודי לכל חולה

 

דיקור סיני, צמחי מרפא ולא רק

טיפול במעי רגיז ברפואה סינית כולל דיקור, שימוש בצמחי מרפא ושינוי תזונתי מותאם אישית. הדיקור וצמחי המרפא נועדו להרגיע את המתח והחרדה ולשפר את המצב הנפשי, וכן לסייע בחיזוק מערכת העיכול ובהחזרת התנועה וזרימת האנרגיה למערכות הגוף השונות. השינוי התזונתי תומך בתהליכים אלו, מפחית את הרגישות של מערכת העיכול ותורם לבריאות טובה ולאיכות חיים למשך שנים ארוכות.

 

מזמינה אתכם לפנות אלי לשם התאמת טיפול, חיזוק מערכת העיכול, הפחתת העומס והמתח והשבת הנינוחות ואיכות החיים!

לפרטים ויצירת קשר: 072-3360888

[kkstarratings]

מאיה נאור

מטפלת בקליניקות ברמת אביב וחיפה

תודה למאיה נאור על טיפול בתסמונת מעי רגיז
המלצה חמה לטיפול טבעי במעי רגיש

לכל המאמרים >